בחר פתרון:
- בחר פתרון -
בחר מגזר:
- בחר מגזר -
  את הפתרון המתאים לעסק שלך.
חברת IQS שומרת באדיקות על דיסקרטיות לקוחותיה ומוכנה לחתום על מסמך שמירת סודיות לפני כל פגישה.
 

על החברה

 חזרה לדף הבית
חברת IQS הוקמה בשנת 2000. מאז הקמתה החברה מעמידה פתרונות בתחום אבטחת מידע לניהול זהויות ובקרת כניסות בארגונים בינוניים וגדולים. הפתרונות אותם מעמידה החברה מבוססים על כל אמצעי הגישה הקיימים כגון סיסמאות, כרטיסים מגנטיים, כרטיסים חכמים וכל מגוון האמצעים הביומטריים.

חברת IQS, כגוף מוביל בישראל בתחום, התמודדה עם בעיות אלה בכל הנוגע לכניסות מאובטחות לתחנות עבודה וכניסות לתשתיות ולמערכי המחשוב, חדירת גורמים עוינים מחוץ לארגון, מערכי מידע מיושנים ובלתי מוגנים, מעקב אחר תנועות המשתמשים, כניסות פיזיות וכ"ו.

הפתרונות ומוצרי IQS נתמכים תחת כל סביבות המחשוב הקיימות עתה בשוק, כל זאת בשילוב מבחר מוצרי זיהוי מטובי היצרנים בעולם.

לחברה יכולות להתמודדות עם ניהול זהויות לאוכלוסיות נרחבות עד לרמה של מרשם התושבים למדינה וכן שילובם של משרדי ממשלה / ארגונים תחת פלטפורמה מרכזית לניהול זהויות הנתמכת על ידה.

לחברת IQS כוח אדם מיומן בעל ידע נרחב במספק שירותי פיתוח, שיווק ושילוב מערכות אבטחת מידע וגישה. לצוות זה ידע מוכח בניהול פרויקטים מורכבים, ניתוח מערכות, ופיתוח תוכנה וחומרה.

החברה יישמה בהצלחה פרויקטים חשובים במגזרים שונים כגון מערכת הביטחון / צה"ל, רפואה, תעשייה, בנקאות ופיננסים, ביטוח וכ"ו.

החברה פיתחה והעמידה מוצרים מובנים לארגונים, זאת על בסיס סטנדרטיים בין לאומיים ותקנים מאושרים.

חלק מהפרויקטים הנבחרים שבוצעו על ידי חברת IQS הם :
 • משרד הביטחון בישראל בחר במוצרי IQS כבלעדיים בחלק חשוב ממערכותיו בצה"ל
 • בקרות כניסה לרשתות וקווי ייצור מסווגים בתעשיות הבטחוניות.
 • שילוב טביעת אצבע במערכות בנקאיות בהם הוחלפו הכרטיסים המגנטיים בהתקני טביעת אצבע המזהים חד ערכית את המשתמשים בשלבים שונים של האפליקציה הבנקאית.
 • שילוב של טביעת אצבע במערכות היצור של חברת תרופות על פי דרישות ה FDA האמריקאי, תקן מחמיר זה דורש זיהוי חד- חד ערכי בכל מקום בו נעשים שינויים בקווי היצור של התרופות.
 • שילוב של טביעת אצבע של רופאי בית חולים המאפשר קבלת תיק רפואי של חולים לאחר זיהוי ודאי של הרופא המטפל.
 • אבטחת מערכות המידע בחברות ביטוח המאפשרות כניסה מרוחקת מאובטחת לסוכניה וקבלני מיקור החוץ המתחזקים את מערכי המידע של הארגון.
 • הניסיון הרב של IQS בארגונים ומוסדות גדולים יכול לסייע ולספק פתרונות אבטחה וניהול זהויות המשתמשים במערכות המחשוב גם בארגונים קטנים, ובינוניים.

  החזון

  זהויות במערכות מחשוב.

  בעיית ההתחזות תופסת בשנים האחרונות תאוצה גדולה בכל מקום בו יש נגיעה לכסף, לביטחון ולמערכות מידע. אי שימוש בזיהוי חד חד ערכי עלול ליצור בארגון פתח לאי ודאות בכל הנוגע לבטיחות המידע והגישה אליו.
  ממחקר שנערך בארצות הברית על ידי Gartner Group עולה כי כ 7,000,000 משתמשים נפגעו מגניבת זהויות בשנת 2003 (שווה ערך לכ 19,000 גניבות של זהויות ביום). במחקר זה נמצא גם כי עלות גניבת הזהות לעסקים מוערכת ב - 119 מליארד דולר לשנה זו.
  מנתונים נוספים במחקר נמצא כי כ- 65% מההונאות בארגונים מבוצעים באמצעות מחשב וכי כ– 15% מההונאות מבוצעים על ידי גורמים פנימיים וחיצוניים הקשורים באופן ישיר לארגונים. ניתן להבחין במחקר זה כי הסכנה העיקרית לארגונים נובעת מגישה בלתי מבוקרת של משתמשים מתוכם, ספקים חיצוניים, לקוחות ואף האקרים שבחזקת "רואים ובלתי נראים".
  הדרך הנכונה לטיפול בבעיית גניבת הזהויות הינה זיהוי משתמשים באופן ודאי בכניסה למערכי המחשוב הארגוניים.
  דרכי הזיהוי המקובלים כיום הם סיסמא, כרטיסים מגנטיים,USB Token, וכרטיסים חכמים כדלקמן:

  סיסמא – קוד הידוע למשתמש :

  קל לגניבה והעתקה. אמצעי זיהוי זה, אשר לעיתים שוכחים אותו, נחשב מיושן ובעל רמת אבטחה נמוכה. מעבר לכך, ניהולו צורך תשומות ארגוניות יקרות.

  כרטיס מגנטי, כרטיס חכם, USB Token , אמצעי השיך לך:

  ניתן לאבדו ולשכפל. אמצעים אלו בעלי רמת אבטחה בינונית .

  מבט לעתיד – ביומטריה, אמצעי טכנולוגי המשקף אותך בלבד:

  על ארגון המעונין בהשגת רמת אבטחה גבוהה ושמירה על אמינות מידע מקסימלית לבחור אמצעים בעלי יכולת זיהוי חד חד ערכית. הפתרונות המבוססים על אמצעים ביומטריים עונים על בעיה זו ומבטיחים זהות ודאית חד משמעית של המשתמשים במערכות המחשוב.

  זהו אמצעי זיהוי אמין ביותר. זיופו דורש משאבים רבים ולכן נחשב כאמצעי זיהוי אמין ובטוח.

  על פי מחקרים אשר נערכו בעולם , נמצא כי כי 48% מכלל הפתרונות הביומטריים מבוססים על התקני טביעת אצבע .

  חברת IQS, כגוף מוביל בישראל בתחום, התמודדה עם בעיות אלה בכל הנוגע לכניסות מאובטחות לתחנות עבודה וכניסות לתשתיות ולמערכי המחשוב, חדירת גורמים עוינים מחוץ לארגון, מערכי מידע מיושנים ובלתי מוגנים, מעקב אחר תנועות המשתמשים, כניסות פיזיות וכ"ו.

  פתרונות ומוצרי IQS נתמכים תחת כל סביבות המחשוב הקיימות עתה בשוק, כל זאת בשילוב מבחר מוצרי זיהוי מטובי היצרנים בעולם.

  התוצאות לפעילות זו הן רמת אבטחת מידע מהחזקות בעולם, חיסכון בתשומות ניהוליות, ROI מהיר, יכולת הזדהות אחידה לכל האפליקציות בארגון (SSO) ושביעות רצון גבוהה מצד המשתמשים.

  לאור הממצאים ועפ"י ניסיונה המעשי, חברת IQS מציעה לארגונים שימוש בהתקן טביעת האצבע כפתרון מועדף ברמת אמצעי הקצה. במקרים בהם נדרשת רמת אבטחה גבוהה יותר מומלץ על שימוש באמצעי זיהוי משולבים כגון :טביעת אצבע וכרטיס חכם, טביעת אצבע וסיסמא, טביעת אצבע ותווי פנים וכדומה.

  מניסיון חברת IQS, הפתרון המועדף למערכות מחשוב הינו שילוב של כרטיס מגנטי / כרטיס חכם ביחד עם טביעת אצבע.

  עכבר טביעת אצבעכרטיס חכם או מגנטיהתקן טביעת אצבע

  תהליך ההקמה של שילוב אמצעי הזיהוי בארגון מתאפיין בשלבים הבאים:
  1. Desktop: המשתמש יזדהה כתנאי מקדים לכניסה ל Desktop.
  2. (Application Protection(Desktop Icons : המשתמש יכנס לאפליקציה באמצעות Icon הנמצא על ה Desktop לאחר זיהוי ודאי.
  3. Server based Single Sign On: תכונה מובנית במערכת להזדהות אחידה וודאית בכל הכניסות לתשתיות והאפליקציות בארגון.
  4. Internal Application Protection: שילוב האמצעים באפליקציות הארגון ברמת "תפירה" (Tailor made) המתאפשר באמצעות APIמובנה.
  5. שילוב בקרת כניסה פיזית: התקנות מערכות כגון שעוני נוכחות ובקרות כניסה המבוססות אמצעים ביומטריים תוך כדי יצירת משפחה אחת של פתרונות.
  מימוש כל היעדים הנ"ל מעלה משמעותית את רמת הביטחון בארגון תוך כדי חיסכון בתשומות ניהוליות במונחי עלות / תועלת, זאת ללא פגיעה כלשהי ברמת שמירת הפרטיות של המשתמשים.

  מפת האתר  |   דף הבית  |   חדשות  |   ביומטריה ברשתות מסווגות.  |   זיהוי טביעת אצבע דרך Terminals  |   Check Point+טביעת אצבע
  טביעת אצבע במערכות SAP  |   ארנק אלקטרוני ביומטרי במזנון בתי הספר  |   זיהוי ביומטרי בקווי יצור תעשיית התרופות.  |   מוצרים ביומטריים.  |   מושגים ביומטריים.
  Site by POENTA 2004 All rights are reserved ti IQS Identity Quality Systems. Terms Of Use